Jardins d'Ajuda Suite
****
Rua Nova Do Vale Da Ajuda,S/N , Funchal, 9000-720, Portugal
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 56
Hotel Jardins D’Ajuda is a luxurious 4-star property conveniently located near the centre of Funchal. Local tourist attractions such as Formosa Beach (Madeira), Madeira Stadium and Barreiros Stadium are not far from the hotel. Also within easy reach is Madeira Casino.

Facilities
Dining facilities at Hotel Jardins D’Ajuda include a restaurant. Other hotel amenities include garden. Leisure amenities: Guests can also enjoy the following spa/wellness facilities: sauna, steam room, spa tub. Other services: coffee shop or café, elevator/lift and tours/ticket assistance.

Transportation/Parking facilities
Guests can use complimentary area shuttle.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Jardins d'Ajuda Suite je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Funchal, Portugal (FNC-Madeira) - 10.45 mi
  • Porto Santo, Portugal (PXO) - 45.78 mi
  Muzea
  • Quinta das Cruzes Museum - 1.82 mi
  • Museum of Natural History Funchal - 1.95 mi
  • Frederico de Freitas Museum - 1.96 mi
  • Sacred Art Museum - 2.10 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==